Preloader images
Preloader icon

Zaufaj profesjonalistom. kupimy dla Ciebie auto z gwarancją.

Samochód dla Ciebie

Gdzie kupujemy samochody?

Samochody, kupujemy na aukcjach na podstawie posiadanej licencji dealerskiej  i umowy z niemiecką firma handlową.

Auta nie są kupowane od handlarzy samochodowych, którzy wcześniej “przygotowali” auto na sprzedaż, ani też za pośrednictwem znanych portali motoryzacyjnych, które są tylko platformami ogłoszeniowymi i wystawiają ogłoszenia sprzedawców bez jakiejkolwiek oceny, sprawdzenia sprzedawanego samochodu.

Ile razy jechaliście Państwo po samochód z  ogłoszenia, który miał być idealny, a rzeczywistość była zupełnie  inna? Każdy samochód, który oferujemy w naszej firmie do sprzedaży, przechodzi pełną diagnostykę, oględziny stanu technicznego i prawnego przez rzeczoznawcę w każdym kraju Europy z którego pochodzi. Sprawdzamy autentyczność przebiegu pojazdu, dokumentacji, wykonujemy pomiar grubości lakieru, wykonujemy jazdę próbną, sprawdzamy autentyczność przeglądów, itd.

Rzeczoznawcy wykonują ocenę pojazdu wyłącznie na podstawie oględzin stanu faktycznego, a nie na podstawie opowiadań właściciela auta. Auto po takiej ocenie zostaje kupione przez sprzedawcę i wystawione na aukcje. Opisy aut są rzetelne i zgodne ze stanem faktycznym, ponieważ objęte są gwarancją przez sprzedającego.

Sprzedający odpowiada za opinię swoich rzeczoznawców i w razie wyraźnych niezgodności opisu po sprowadzeniu samochodu, możemy wystąpić o przecenę samochodu, albo odstąpić od umowy kupna w szczególnych przypadkach.

Przekrój marek i cen  samochodów jest bardzo duży. Możemy kupić dla Państwa auto za 500 Euro lub 200 tysięcy. Auta wybieramy spośród 40-tu tysięcy samochodów! Prawdopodobieństwo spełnienia wszystkich wymagań naszych Klientów dotyczących wyposażenia, koloru itp. jest na poziomie 85%. Po zakupie auto jest dostarczone do naszej firmy i przygotowane  do odbioru wg. życzenia Klienta.

Zaletą aut kupowanych na aukcjach jest to, że nie są one przed kupnem przygotowane do sprzedaży, tylko dokładnie widzimy je i  kupujemy w takim stanie jak  jak były eksploatowane. Otrzymujemy od sprzedawcy gwarancję.

Czy warto nam zaufać i kupić u nas auto? Na pewno tak! Po pierwsze znamy się na samochodach i wiemy co kupujemy (nasza firma w branży motoryzacyjnej jest od 1989 roku).

Po drugie kupujemy z gwarancją sprzedawcy, po trzecie Klienci zawsze są zadowoleni z zakupu w naszej firmie, po czwarte sami jeździmy autami kupionymi w ten sposób od kilku lat i nasz Partner nigdy nas nie zawiódł.

Jakie są to samochody i w jakim stanie, możecie Państwo przekonać się sami, odwiedzając siedzibę naszej firmy. W ofercie sprzedaży mamy samochody kupione  dokładnie w  taki sposób w jaki opisujemy.

Sprzedaż samochodów na zamówienie Klienta, przez naszą firmę jest innowacyjną sprzedażą na rynku samochodów używanych. Niewiele firm posiada taką ofertę. Robimy to profesjonalnie kierując się zawsze  wymaganiami Klienta i naszą wiedzą o samochodach.

Jesteśmy również  Producentem i właścicielem marki Nano Ceramic Protect®, produkujemy ceramiczne powłoki ochronne znane i cenione w ponad 80-ciu krajach na świecie. NASZĄ PASJĄ jest  MOTORYZACJA i chętnie się nią z Państwem dzielimy.

KROK 1

Jak uzyskasz ofertę na samochód?

Wypełnij formularz ofertowy - trwa to minutę. Otrzymasz od nas bezpłatnie kilka ofert zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, lub oferty najbardziej do nich zbliżone. Pamiętaj, auta wystawione są na aukcjach i ogląda je kilka tysięcy dealerów  w Europie. Zwlekając zbyt długo z decyzją przegapisz najlepsze okazje.
Nie zamierzasz kupić auta tylko chcesz nas sprawdzić? Nie rób tego, daj szansę innym! Nasi pracownicy obsłużą w tym czasie innych Klientów!

KROK 2

Szukamy najlepszych ofert!

Wkraczamy do akcji i wybieramy najlepsze oferty wg Twojej specyfikacji. Musisz wiedzieć, że wybieramy auta również wg naszych kryteriów. Te kryteria to:

1. Auto musi być bez wypadku,
2. Może mieć maksymalnie dwóch właścicieli,
3. Posiada książkę serwisową i wpisane przeglądy,
4. Powłoka lakiernicza ma oryginalną grubość,
5. Jazda testowa jest bez zarzutów,
6. Usłyszymy dźwięk silnika z nagranego filmu,
7. Stan techniczny jest bez zarzutu. Dopuszczamy niewiele, są to małe obtarcia, uszkodzenia, naprawy lakiernicze - zwykłe eksploatacyjne przygody

Pamiętaj: nasze auta nie są szykowane na sprzedaż przez sprzedawców, zobaczysz je na zdjęciach dokładnie tak jak traktował je poprzedni właściciel.

KROK 3

OFERTA WYSŁANA. Otrzymasz ją na telefon i na maila!

Jeżeli wybierzesz auto dla siebie z przesłanej oferty musisz skontaktować się z nami. Aukcje nie czekają. Sfinalizujemy transakcję i dostawę samochodu. Praktycznie nie musisz wychodzić z domu, jedynie po odbiór samochodu! Szczegóły warunków finansowych otrzymasz po wysłaniu formularza zgłaszającego.

KROK 4

FINAŁ - odbiór samochodu.

Kupione auto odbieramy w siedzibie Nanoformula s.c. w Puszczykowie pod Poznaniem. Auto na życzenie naszych Klientów może zostać zarejestrowane i ubezpieczone. Dostarczamy również auta na inny wskazany adres przez Klienta.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Wielu Klientów skorzystało z naszej innowacyjnej sprzedaży samochodów, wyrażając swoje zadowolenie z dokonanego zakupu.

Autoformula.pl oddział firmy Nanoformula s.c

Sprzedaż samochodów

Nanoformula s.c. – manufacturer and brand owner of Nano Ceramic Protect®
 tel. 0048 61 307 09 05  tel. 0048 618.133.456 nanoformula(at)nanoformula.pl

 Copyright © by Nanoformula s.c. All rights reserved.